Terapeutičtí králíci Sandeis

Terapeutičtí králíci Sandeis

Plemeno: Teddy králík s výpisem předků

Králíci: Santi, Deis, Cammi, Dobby

Majitel: Lucka Hermína Muchová

Druh terapie: animoterapie AAA (animal Assisted Activities)

Terapie nezahrnuje léčebný cíl, ale je léčbou podpůrnou, tedy nedílnou součástí léčebného cíle. Podstata terapie tkví v přirozeném kontaktu člověka a zvířete chovaném svobodně a v přátelství s člověkem, neboť pouze takové zvíře je schopno poskytnout člověku podporu a zlepšit důsledky nemoci.

sandeis

Santi

Deis 

Cammi

 

Dobby

 

Neli (zůstane navždy v našich srdcích)

Připravujeme: kniha pro děti

Milé děti, jmenuji se Neli a jsem králíček. Tedy paní králíčková, protože jsem holčička. Jsem celá bílá s dlouhými chlupy, mám modrá očička a je mi pět let. Mám čtyři skvělé kamarády, s kterými vás ráda seznámím. Prvním je králíček Santi. je stejně bílý jako já, jen je trochu větší. Druhou kamarádkou je králičí holčička, jmenuje se Deis. Její srst je šedá a má černá očička. Dalším kamarádem je pejsek, jmenuje se Santos. Je obrovský, ale já se ho vůbec nebojím, protože je moc hodný a dává pozor, aby nás malé králíčky nezašlápl. Posledním z kamarádů je pejsek Flíček. Je celý strakatý, a i když není tak velký jako Santos, občas se ho trochu bojím. To když jde někdo kolem našich vrat a on začne štěkat. Hlídá náš domeček před nezvanými hosty. Na mě a mé kamarády ale neštěká, nás má moc rád, stejně jako my jeho. Bydlím v domečku na velké zahradě. Opravdu, mám svůj vlastní domeček. Je celý bílý a má dvířka, do kterých se vejdu jen já a moji králičí kamarádi, kteří za mnou chodí na návštěvu. Psí kamarádi nemohou, jsou velcí a do domečku se nevejdou. Bydlí v jejich psí boudě. Vedle mého domečku je velký keř. Myslím, že je kouzelný, ale o tom vám povím až později.

Nejen to, proč si Neli myslí, že keř je kouzelný, se čtenáři dozví v knize plné fotografií a příběhů nejen ze života těchto milých králíčků.

Napsali o nás:

Antidepresiva bez receptu – boj s panickou poruchou aneb v hlavní roli Teddy králík….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

santi

Deis

Safír2

 

 

Teddy de Hermuch

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Santi
 
IMG_0942
 
Sandeis2
Deis2
 
rozarka
A tady bydlíme….v našem vrbovém království….
vrba
 
Hermuch Media
Press

Hermuch Media

Hermuch Media (kompletní autorská činnost Lucka Hermína Muchová)
Nabízím články, reportáže, rozhovory, fotografie vlastní nebo na míru dle zakázky, Mantra ...
Offer articles, reportages, photos, Mantra
Hermuch Media
Press