O mně/Hermuch Media/Nabídka spolupráce

Freelancer Lucka Hermína Muchová Hermuch Media – kompletní autorská činnost (literární, novinářská, fotografická) autora Lucka Hermína Muchová 

Jsem na volné noze, veškeré akreditace, rozhovory i vybírané náměty článků jsou pouze v mé režii bez pověření konkrétních redakcí. Nebráním se žádnému tématu, avšak v mých článcích převládá oblast kulturních reportáží, psychologie,  fotografie a téma stigmatu duševních onemocnění .
Píši o všem co má dle mého názoru smysl , píši o každém, kdo za to stojí.

Nabízím články, reportáže, rozhovory, fotografie vlastní nebo na míru dle zakázky, nabízím spolupráci formou affiliate programů a výměny bannerů.

Od roku 2014 do letošního roku jsem byla pravidelným přispěvatelem portálu iDnes. V únoru jsem tuto činnost ukončila na základě vlastního rozhodnutí pramenícího z odlišného názoru na propagaci kultury, stejně jako se nechci podílet na aktivitách ve vlastnictví impéria nejmocnějšího politika v zemi. Většinu mých článků a reportáží směřuji aktuálně do svého vlastního prostoru Hermuch Media, zahrnujícího moji kompletní autorskou (literární, novinářskou, fotografickou) činnost. Jedná se o svobodný prostor, kde se kultura nepovažuje za reklamní propagaci.

Rádi byste mě jakýmkoliv způsobem v mé práci podpořili nebo se mnou spolupracovali? Neváhejte mě kontaktovat.

Podporu můžete vyjádřit i označením stránky Hermuch Media jako „To se mi líbí“ a sdílení se svými přáteli.

 

Mé články, rozhovory a reportáže naleznete např. v následujících médiích
 

 

 

Jsem autorkou příběhu dle skutečné události s názvem  Nehroutím se, vždyť žiju! a příběhu Ze života lidu – nahlas, ale v klidu zahrnujících symbolických třicet tři článků, postřehů a komentářů vzniklých v souvislosti na konkrétní události v roce 2014 – 2015.

Miluji divadlo nejen z důvodu, že je snad opravdu posledním místem, kde se lidé ještě poslouchají, ale i z důvodu inspirace a zamyšlení se, jenž přináší do každodenního života.

Fotím vše co mě zaujme, běžné věci i život pronikající pod povrch  k detailům, které běžným okem nevidíme. Objevuji fascinující svět makrofotografie pronikající do hloubky, pod povrch i k detailům, které běžným okem nezaregistrujeme….zvířata, příroda i obyčejné věci tak, jak je obvykle nevnímáme.

Jsem majitelkou terapeutických Teddy králíků Sandeis,  se  kterými připravuji první knihu pro nejmenší čtenáře.

Zároveň připravuji a sbírám materiály pro knihu s pracovním názvem Cesta je divadlo, jejíž součástí může být každý, kdo se byť jen na chvíli střetne s mojí osobní či profesní cestou. 

Posledním připravovaným dílem je téma čistě psychiatrické, a to Bipolární porucha (Maniodepresivní psychóza) s názvem Život v oblacích i ulitě. 

Svoji tvorbu považuji za jeden ze tří pilířů, dávajících dle Viktora Frankla a třetí vídeňské školy logoterapie,  lidskému životu smysl. Je jím  vykonání činu – smysluplného lidského díla. 

© Veškeré texty, obrazy a fotografie zveřejněné na www.hermuch.cz podléhají autorskému zákonu č. 121/2000 Sb.

Nepodnikám, nabízím své duševní vlastnictví.

Hermuch Media
Press

Hermuch Media

Hermuch Media (kompletní autorská činnost Lucka Hermína Muchová)
Nabízím články, reportáže, rozhovory, fotografie vlastní nebo na míru dle zakázky, Mantra ...
Offer articles, reportages, photos, Mantra
Hermuch Media
Press