Fotografie zdarma/prodej nemovitostí

hermuch

 

Rychlost a vývoj dnešní doby vyžaduje nákup očima, vše ostatní je podružné. To, co prodá Vaši nemovitost za dobrou cenu, je atraktivní fotografie a virtuálně ztvárněný prostor. Plánujete prodat nemovitost? Napište mi a již se nebudete muset o nic starat. Profesionální fotografie interiéru i exteriéru zdarma vč. přesných dispozic nemovitosti a virtuální prohlídky nemovitosti ztvárněné v Sweet Home 3D programu jsou samozřejmostí, stejně jako seriózní přístup, reference od klientů, hypoteční servis, jednání s katastrem nemovitostí, bezpečná úschova kupní ceny, znalecké posudky na stanovení tržní ceny, daň z nabytí nemovitých věcí, vyplnění daňového přiznání, kompletní právní servis i předání nemovitosti.

Region Praha a Středočeský kraj

Kontakt: hermina.muchova@gmail.com

V případě zájmu o nafocení nemovitosti mi prosím zašlete e-mail s telefonním spojením. Po obdržení e-mailu Vás budu obratem kontaktovat.

Každý tip na úspěšně uzavřený obchod bude odměněn! Víte-li o někom, kdo by rád prodal svoji nemovitost, neváhejte mě kontaktovat.

Máte-li zájem pouze o vytvoření virtuálního návrhu nemovitosti nebo profesionálních fotografií, neváhejte mě samozřejmě také kontaktovat.

Hermuch Media
Press

Hermuch Media

Hermuch Media (kompletní autorská činnost Lucka Hermína Muchová)
Nabízím články, reportáže, rozhovory, fotografie vlastní nebo na míru dle zakázky, Mantra ...
Offer articles, reportages, photos, Mantra
Hermuch Media
Press