Dílna Hermuch

Dílna Hermuch Media je prostorem, kde se střetává neomezená fantazie a různé úhly pohledu na běžné věci i situace. K prodeji knihy, kalendáře, pohledy a přání, textař, fotografie, fotoobrazy na plátně i dřevě, fotodárky, fotosety, samolepky, kresby abstrakcí, Vintage art, grafika (elektronická přání, vektory, animace, bannery), ruční gravírování do dřeva, decoupage pro radost i originalitu aj.Nabízím slogany na míru, práci s textem, články, reportáže, knihy na zakázku, básně, korektury textu aj.

Prodej zde a od září v novém E-shopu Hermuch Media

Nové vydání časopisu Mantra s kulturními reportážemi (začátek narozeninového turné skupiny Elán, akce Mezi ploty, Kmochův Kolín aj.), články ze společnosti i k relaxaci

kniha Život v oblacích i ulitě

Bipolární porucha (Maniodepresivní psychóza) 

Důvodem napsání této knihy je vlastní poznání, že ti, kteří se snaží pacientům pomáhat a studují vysoké školy, nemohou nikdy vysvětlit těm, kteří jsou pacientům oporou, velmi důležité detaily a myšlenkové pochody nemocných, nedokážou poodhalit vlastní svět pacienta, nepopsatelný pocit energie a jistoty, že dokážou v danou chvíli vše, absolutní nic v období deprese ani jejich vlastní fantazijní svět. Kniha nabízí nejen odhalení mozku jako centra všeho dění, odpověď na otázku, zda je opravdu jediným strůjcem všech potíží, ale i ukázku toho, jak lze BAP přeměnit v krásný barevný svět a přitom minimalizovat problémy s tím související. Zároveň otevírá téma hospitalizace nemocných v psychiatrických léčebnách i to, zda má pacient naději, že se v těchto zařízeních dočká pomoci a co u nás z pohledu pacienta bezesporu chybí. Kniha je určena pacientům, jejich blízkým, kterým snad alespoň částečně pomůže a nabídne naději, že i černá může být taková, jakou ji sami chceme vidět, a to vše z vlastního prožitku a náhledu z té druhé strany.  Zároveň je určena i široké veřejnosti, která by si ráda rozšířila své obzory a naučila se alespoň nejzákladnější první psychiatrickou pomoc, která by měla být samozřejmostí.

kniha pro děti „Sandeis

kniha Cesta je divadlo

Stránky papíru se stávají prostorem, kde se střetává neomezená fantazie i různé úhly pohledu na běžné věci i situace nejen hlavních hrdinů, ale i každého čtenáře. Dojdou hlavní postavy knihy poznání, že žádná cesta vlastně nikam nevede a naleznou hranici mezi lidským vědomím, podvědomím a schopností nalézt motivaci bojovat, i když ….je vlastně s kým? Jak velkou roli sehraje divadelní opona a kdo večer ztvární hlavní roli?

Autorské fotoobrazy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorské fotografie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knihy

Ze života liduZe života lidu – nahlas, ale v klidu 

Příběhy a postřehy ze života lidu, monitoring dění v ulicích i vašich hlavách i mé (ne)skromné teorie. Kniha obsahuje mých symbolických třicet tři článků, postřehů a komentářů vzniklých v souvislosti na konkrétní události v roce 2014 -2015.Možné formáty: PDF, ePub, MOBI

aktuálně není v prodeji

 

Nehroutím se
Nehroutím se, vždyť žiju!  

Možné formáty: PDF, ePub, MOBI

aktuálně není v prodeji

 

text4

 

 

 

 

pranihermuch

 

 

 

 

 

ptak5

 

 

 

 

 

IMG_2052 IMG_2053

Hermuch Media
Press

Hermuch Media

Hermuch Media (kompletní autorská činnost Lucka Hermína Muchová)
Nabízím články, reportáže, rozhovory, fotografie vlastní nebo na míru dle zakázky, Mantra ...
Offer articles, reportages, photos, Mantra
Hermuch Media
Press